Parcel4you

Parcel4you Poland oferuje pracę specjalisty ds. sprzedaży

Parcel4you Poland Sp. z o.o. oferuje pracę  specjalisty ds. sprzedaży

Parcel4you to firma logistyczna, która od 2011 roku zajmuje się logistyką kontraktową o charakterze międzynarodowym. Jako że wciąż rośniemy, chcielibyśmy poszerzyć nasz zespół, aby wciąż móc wypełniać naszą strategię i osiągać kolejne stawiane przed nami cele.

Właśnie dlatego na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży poszukujemy odpowiedzialnej osoby, która będzie w stanie wypełniać swoje zadania nie tracąc z oczu żadnej ze spraw. Warto zaznaczyć, że osoba znajdująca się na tym stanowisku od samego początku będzie miała istotny wpływ na życie firmy oraz wkład w opracowywanie strategii i ustanawianie kolejnych celów – a więc przyszłość zarówno własną, jak i całego Parcel4you.

Główne zadania:
• Pozyskiwanie nowych klientów dla Parcel4you Poland zgodnie z wyznaczonym planem sprzedaży
• Opieka nad stałymi klientami oraz rozszerzanie zakresu ich współpracy z Parcel4you Poland
• Efektywna realizacja cyklu sprzedaży począwszy od wyszukiwania potencjalnych klientów aż do zakończenia wdrażania kontraktów zgodnie z obowiązującymi standardami
• Systematyczne i rzetelne raportowanie swojej pracy w obowiązujących systemach Parcel4you Poland
• Profesjonalne prowadzenie spotkań handlowych ze stałymi i potencjalnymi klientami zgodnie z obowiązującymi standardami pracy
• Budowanie efektywnych relacji z klientami zewnętrznymi
• Planowanie aktywności handlowych i wyników pracy

Oczekiwania wobec kandydata:
• Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku (sprzedaz uslug kurierskich lub logistycznych w sektorze B2B / B2C
• Znakomite umiejętności handlowe i negocjacyjne w sprzedaży
• Umiejętność budowania trwałych i produktywnych relacji z klientami zewnętrznymi
• Umiejętność prowadzenie prezentacji
• Znajomość rynku usług kurierskich lub logistycznych będzie dodatkowym atutem
• Znajomość Microsoft Office
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
• Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
• Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych
• Motywacyjny system wynagrodzeń
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon oraz inne)

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 1 lipca 2016. List motywacyjny i CV prosimy przesłać z dopiskiem “Specjalista ds Sprzedaży” na adres: info@parcel4you.com. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt Thomas Bloch on: +45 41 88 14 30. Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę P4U PL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, ul. Wojska Polskiego 8 moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.